Miło nam poinformować Państwa, że HOT-BOX właśnie skończył 20 lat!

Przez ten czas obsłużyliśmy bardzo wielu zadowolonych z naszych usług Klientów.    pieczątka4-300x250 Miło nam poinformować Państwa, że HOT-BOX właśnie skończył 20 lat!

Chcąc uczcić nasz jubileusz wspólnie z Państwem, przez cały rok 2020 dla wszystkich naszych Klientów wprowadzać będziemy wyjątkowe promocje.

Masaż bezkontaktowy VELUS JET MEDICAL PLUS

Ulga od dolegliwości fizycznych jest wielką potrzebą. Teraz szczególnie w czasach COVID-19 w których Ty i Twoja placówka – oprócz wszystkich przeciwności – możecie się spotkać bez bezpośredniego kontaktu.

 

Ze względu na obecną sytuację na świecie i strach przed kontaktem z drugim człowiekiem, oferta terapii jest poważnie ograniczona przez co zmniejszyła się liczba pacjentów korzystających z pomocy rehabilitantów.

 

Paradoksalnie tym lepiej dla Ciebie, Twoich klientów i pacjentów, którym można obecnie inaczej pomóc korzystać z zabiegów masażu bezkontaktowego i ze 100% wydajnością masażu.

 

VelusJet® chce wspierać Twoje obiekty przez alternatywną ofertę masażu, która może z łatwością spełniać wszystkie przepisy dotyczące higieny.

Jak to funkcjonuje?

Użytkownik (pacjent) rezerwuje suchy hydromasaż.

Otrzymuje chipową kartę RFID, aby aktywować masaż.

Kładzie się w lekkim ubraniu na uprzednio zdezynfekowanym urządzeniu Velus Jet Medical Plus

Wybiera odpowiedni masaż na panelu sterowania spośród wstępnie skonfigurowanych masaży tematycznych w obszarach medycznych.

Korzysta ze swojego masażu w odizolowaniu i spokoju.

Alternatywnie można skonfigurować indywidualny program masażu dla użytkownika za pomocą specjalnie opracowanego oprogramowania „JetCenter”, które jest idealnie dostosowane do odpowiednich preferencji.

Wniosek:

Optymalna oszczędność + zadowoleni klienci i pacjenci + brak ryzyka kontaktu = zminimalizowanie prawdopodobieństwa infekcji.

Żaden inny stół do masażu nie może tego zrobić!

Dlatego powinieneś zainwestować tylko w VelusJet®!

Zapytaj teraz bez zobowiązań i skorzystaj z naszej oferty specjalnej na urządzenie do suchego hydromasażu Velus Jet Medical Plus, tylko do 30 czerwca 2020 r.

Możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio! Chętnie również przez telefon. Zadzwoń po szczegóły: +48 501334403

Doradzamy i udzielamy szczegółowych informacji na temat realizacji Twojego indywidualnego pomysłu.

Pobierz ulotkę (PDF) :

Ulotka VelusJet_medical

 

Chcąc skorzystać z promocji „20- lecie HOT-BOX” wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 501 33 44 03 lub mailowo (wysyłając zapytanie na maila: biuro@hot-box.pl).

Oferta ważna tylko dla zamówień złożonych do dnia  29 czerwca 2020 roku.

Promocja ograniczona ilościowo. O szczegóły proszę pytać telefonicznie.