O FIRMIE HOT-BOX

Firma

HOT-BOX  

istnieje od 2000 roku a nasze doświadczenie w branży saun i odnowy biologicznej sięga początku 1997 roku. Jak łatwo obliczyć zajmujemy się tym tematem ponad 20 lat.
Nasza działalność to głównie szeroki obszar  Odnowy Biologicznej, czyli wszystko co kryje się pod hasłem Wellness & SPA a dodatkowo od 2012 roku działamy również w obszarze rehabilitacji i sprzętu medycznego.
Oferta naszej firmy obejmuje : wykonywanie obiektów SPA i basenów, budowę saun wewnętrznych jak i zewnętrznych, łaźni parowych pod wymiar wraz z całą infrastrukturą, sprzedaż urządzeń i automatyki SPA, sprzedaż wanien z hydromasażem. Jesteśmy też dystrybutorem niemieckiego producenta urządzeń medycznych do suchego hydromasażu – Wellsystem Medical Plus. 

Prowadzimy również serwis pogwarancyjny urządzeń SPA (pieców do saun, sterowników, generatorów pary i pozostałych urządzeń z naszej oferty). Sprzedajemy materiały do budowy saun, aromaty do saun i łaźni parowych , oraz środki do ich dezynfekcji. W naszej ofercie znajduje się również hiszpańska mozaika szklana Reviglass w bardzo szerokiej gamie wzorów.
Realizujemy budowy w obiektach hotelowych, klubach sportowych oraz centrach SPA. Wiele inwestycji wykonaliśmy również dla prywatnych inwestorów. Specjalizujemy się w budowie na wymiar: saun fińskich, kabin na podczerwień, łaźni parowych, stref natrysków w obiektach publicznych jak i domach prywatnych. Na potrzeby naszych klientów opracowaliśmy specjalną ofertę tzw. miniSPA, którą kierujemy do obiektów mających niewielką powierzchnię pod tego typu inwestycje.
Wellness to równowaga i harmonia życia, oznacza dążenie do dobrego samopoczucia, zdrowia i relaksu. To styl życia, który powoduje zgodę między ciałem, duchem i umysłem.

Organizujemy takie miejsca w Twoim domu, firmie, hotelu, gdzie zapomnisz o trudzie dnia codziennego i nabierzesz sił by sprostać wyzwaniom dzisiejszego Świata.

Oferujemy urządzenia do odnowy biologicznej, rehabilitacji oraz produkty wiodących światowych producentów Wellness i SPA.

Nasza Firma w latach 2003-2004 zaprojektowała i wykonała Salon Odnowy Biologicznej w Hotelu „KLIMEK SPA” **** w Muszynie

Nasze realizacje SPA znajdują się między innymi w :

Centrum Sportu i Rekreacji „Escada” w Krakowie
Hotel „Copernicus” **** w Krakowie
Pałac „Wężyków” w Paszkówce
Studio Zdrowia i Urody „VIP” w Krakowie
TP S.A. w Warszawie
Hotel „La Regina” ***** w Warszawie
Hotel „Monopol” **** w Katowicach
Kompleks Sanatoryjno – Hotelowy „Malinowy Zdrój” w Solcu Zdroju
Hotel pod Różą **** w Krakowie
Hotel Stary ***** w Krakowie
Hotel Jaworzyna Krynicka w Krynicy Zdroju
Hotel Rafał **** w Muszynie Złockiem
Art Hotel & SPA ***** „Niebieski” w Krakowie
Klub „Fitnessland” w Rabce
Hotel **** Medical SPA” Malinowy Dwór” – Uzdrowisko Świeradów – Zdrój
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne „Czarna Perła Bieszczadów” w Czarnej/k Ustrzyk Dolnych

Dom Zdrowia LILA Medical SPA – Ciechocinek

Baseny Mineralne – Solec – Zdrój

Jasmin Complex Resort SPA – Kuków

Hotel Justyna – Kraków

Ośrodek Rehabilitacyjno Wczasowy SOFRA w Karpaczu
Hotel Bachledówka – Czerwienne
Villa Park – Wisełka
Zamek Królewski – Niepołomice
Okna Natury – Chrzanów
Hotel Double Tree by Hilton – Kraków
Hotel Rubinstein – Kraków

Centrum Sportu w Staniątkach

Hotelu Indigo – Kraków ul. św. Filipa 18

Pensjonacie „U Tomasza” w Niechorzu

Ośrodku wypoczynkowym „Paradiso Park” w Pobierowie

Apartamentach Eko Park w Krakowie na ul. Morelowej

SPA na pływalni przy jednostce wojskowej przy ul. Tynieckiej 45 w Krakowie

SPA w MOSiR Bukowno k/Olkusza

SPA w Hotel Na Wierzynka – Wieliczka

Hotel Teatr**** – Kraków ul. św. Krzyża 21

Oprócz wykonywania SAUN i Obiektów Odnowy Biologicznej nasza Firma zajmuje się: sprzedażą urządzeń klimatyzacji wraz z montażem, Pompami ciepła,  robotami wykończeniowymi na inwestycjach prywatnych takimi jak: montaż ścian w suchej zabudowie, mozaikowanie i układanie płytek w  pomieszczeniach, remonty łazienek itp.

Współpracujemy z najlepszymi światowymi firmami produkującymi: urządzenia rehabilitacyjne i rekreacyjne. Naszymi klientami są Sanatoria w całej Polsce które wyposażamy w urządzenia do suchego hydromasażu Wellsystem Medical Plus.

Zapraszamy do obejrzenia naszych stron www i korzystania z naszych usług.

Nasze wybrane realizacje:

Nasze certyfikaty