Wellsystem Medical Plus

Wellsystem Medical Plus – to urządzenie renomowanej niemieckiej firmy przeznaczone do suchego masażu wodnego, symuluje podstawowe techniki jakie wykonuje się podczas masażu klasycznego ręką terapeuty.

Medical_Plus-frontal_freigestellt_silber_neueTypo2023-2048x1161-1-1024x581 Wellsystem Medical Plus

 

Techniki masażu Wellsystem

 

wellsystemMedicalPlus Wellsystem Medical Plus

Dobór programu masażu uwarunkowany jest efektem jaki chcemy osiągnąć

Celem urządzenia jest profesjonalny hydromasaż na sucho. Dzięki swojej unikalnej technologii i niezrównanej mocy, masaże mogą być stosowane w poprawie krążenia krwi i łagodzeniu bólu. Efektywność została potwierdzona w oficjalnych badaniach ! Czy to po rozpoznaniu schorzenia przez terapeutę , czy też w celu promowania zdrowia i dobrego samopoczucia Wellsystem Medical Plus znajduje zastosowanie w ośrodkach opieki zdrowotnej, sanatoriach jak też do celów relaksacyjnych i estetycznych ( np. w SPA , studio fitness i odnowy biologicznej . )

Wellsystem Medical_Plus to rozbudowany następca popularnego Wellsystem Medical. Siłę nacisku, obszar masażu, czas i prędkość masażu, długość ciała można indywidualnie dostosować do danego pacjenta i indywidualnych objawów. Ponadto Medical_Plus oferuje rozszerzoną gamę rodzajów masażu i programów masażu. Sterowanie odbywa się za pomocą elementu sterującego z klawiaturą typu soft-touch.

Wellsystem Medical_Plus różni się od Wellsystem Medical tym, że oferuje możliwość dostosowania długości ciała pacjenta i prędkości masażu oraz rozszerzoną gamę rodzajów i programów masażu. Oczywiście Medical_Plus można również rozszerzyć o Wellsystem Spa, aby zapewnić całościowe doznania odprężające i pielęgnacyjne.

Dane techniczne:

– Wymiary urządzenia (dł. x szer. x wys.): 2.150 x 1.060 x 570 mm (ze spa: długość 2.160 mm)

– Masa pustego urządzenia: 168 kg (w tym Spa: 201 kg)

– Maksymalna waga użytkownika: 210 kg

– Maksymalny czas użytkowania: 45 minut

– Temperatura wody: 25 – 40°C

– Ilość napełnianej wody: ok. 304 litry

– Funkcja wentylacji z łatwym dostępem: Tak

– Maksymalne zużycie energii: 2.600 W (Spa: 100 W)

– Interfejsy: LAN dla dostępu serwisowego i standardowych systemów sterowania

– Testowany EMV, znak CE